Reality_logo

Kariera

Otwarte stanowiska

UE Logo
Aktualne oferty i stanowiska w:
Biuro Filtr

Kariera

Struktura firmy

UE Logo
CEO

Kariera

Nasze biuro

UE Logo

Kariera

Struktura projektów

UE Logo

Zasadniczo, prowadzimy trzy typy projektów. Pragniemy tworzyć całkowicie nowe rozwiązania, które mają szansę zadziałać. Zakładamy 6 miesięcy na wytworzenie działającej wersji produktu ze ścisłym celem otrzymania informacji zwrotnych i opinii o nim. Jeśli zainteresowanie jest zadowalające, rozwijamy projekt, zbierając więcej specjalistów wokół niego. Zwiększamy jakość produktu i zapewniamy opiekę dla trwałego rozwoju. Implementujemy nowe właściwości oraz specjalistów z doświadczeniem w nadzorze implementacji. Mamy również dobrze prosperujące projekty, które nie wymagają koniecznie zmian – wszystko czego potrzebują to w zasadzie zarządzanie.

Projekt MVP

6 miesięcy

Korzystając z uszczuplonych zespołów, tworzymy projekt od podstaw. Próbujemy przejść od fazy prototypu do realizacji tak szybko jak to możliwe. Chodzi o stworzenie najprostszej wersji gry / nowoczesnej platformy, która zadziała i zainteresuje szerszą widownię. Pracując w ten sposób, wymaga to doskonałej komunikacji i silnej woli zmian. Jednak nawet najlepiej fukcjonujący model dla tego typu projektów często trzeszczy w posadach.

Projekt gry

6-24 miesięcy

Projekty, które były udane i przyniosły nam faktyczne korzyści, zapewniły szeroką grupę zwolenników razem z odpowiednią grupą odbiorców, są przekształcane w większe zespoły. Tu skupiamy się przede wszystkim na dalszym zwiększaniu jakości. Liczba zmian może nie być zatrważająca, ale każda musi być starannie przemyślana, ponieważ może spowodować poważne konsekwencje, jak np. opóźnienia. Ten zaspół jest zatem skupiony bardziej na trwałych rezultatach.

Projekty operacyjne

6-24 miesięcy

Te projekty żyją swoim własnym życiem i mają wystarczająco użytkowników aby móc pozostać na rynku. Nie wymagają dużych zespołów ani znacznej ilości pracy. Wprowadzamy w nich małe korekty i sporadycznie dodajemy nowe funkcjonalności, lecz nie ma tu wiele miejsca na usprawnienia – jedynie w kwestii danych. Aktualizacje są wypuszczne średnio raz na dwa tygodnie.

Kariera

Rekrutacja

UE Logo

Ewaluacja

Opowiedz nam o sobie - pokaż swoje CV, portfolio, powiedz nam o projektach nad którymi pracowałeś wcześniej oraz o kierunku, w którym chcesz się rozwijąć. Być może znajdziemy punkty styczne i wspólnie stworzymy udany zespół.

Zwiedzanie - Dzień Otwarty

Odwiedź nasze biuro! Oprowadzimy Cię i opowiemy o produktach nad którymi obecnie pracujemy. Zobaczysz naszą przestrzeń pracy i dowiesz się jak organizujemy nasze zadania. Odpowiednie miejsce pracy jest dla nas bardzo istotne!

Pierwsze spotkanie z zespołem

Porozmawiajmy o Twoim doświadczeniu, oczekiwaniach oraz rozwiązywaniu niektórych realnych problemów na podstawie przykładów. Odbądź dłuższą pogawędkę z Twoim przyszłym zespołem. Sprawdź z kim i nad czym będziesz pracować, dowiedz się więcej o konkretnych zadaniach.

Drugie spotkanie z CEO (Dyrektor Generalny)

Krótka pogawędka z naszym Dyrektorem Generalnym aby poznać się lepiej zanim zaczniemy razem pracować. Poznaj skrótową historę firmy i plany na przyszłość, abyś mógł dokładnie zrozumieć czego częścią będziesz.

Kilka kroków do Twojej wymarzonej pracy

Tutaj znajdziesz informacje o otwartych wakatach. Jeśli Twoja kandydatura pasuje do jakiejś roli, prosimy o przesłanie Twojego CV. Jeśli jednak widzisz możliwość współpracy z nami w innym zakresie, dołącz więcej informacji odnośnie Twojej propozycji, tego co chciałbyś dla nas robić, a my spróbujemy znaleźć dla Ciebie miejsce. Jesteśmy zawsze otwarci na nowe rozwiązania i ogólny rozwój.

fundusze_loga UE Loga